Sportovní podívanou špičkové úrovně, ale také významný charitativní počin nabídl uplynulou sobotu tradiční hokejbalový turnaj Stoupa Cup, hrající se za vsetínskou průmyslovkou na počest tragicky zesnulého Ondřeje Vaculíka. O titul si to jako obvykle rozdala osmička týmů, v nichž nechyběli hokejbaloví reprezentanti či vsetínští hokejisté. Podstatnou...

Máme za sebou další ročník turnaje, úspěšnou benefici, skvělou after party a pro ty, kterým v záplavě informací něco uniklo, přinášíme stručné shrnutí minulých dnů.

Tato aukce je součástí benefice #nikdysenevzdavej na podporu dětí z Auxilium ops a celá částka bude připočtena a odejde na transparentní účet. Všechny věci do této aukce darovali samotní sportovci, jejichž věci dražíme. Patří Vám velké díky. Celková částka z aukce, která podpoří dětičky z Auxilium ops je 108 176 Kč !!!

VHK ROBE Vsetín se každoročně aktivně zapojuje do pomoci související s naším turnajem. Parádní video a skvělá pozvánka na sobotu. Děkujeme :-)

Každoroční podpora našeho mediálního partnera týdeníku Jalovec v podobě pozvánkového povídání s hlavním pořadatelem Zdeněk Čablík je na světě.

Díky naší nejlepší patronce, redaktorce Česká televize Petře Staňové, která našemu turnaji dělá tu nejlepší reklamu. Proto nám svoji podporu vyjadřují takové osobnosti, jakou je například sportovní redaktor a hokejový komentátor Robert Záruba. Vážíme si, moc děkujeme✌🏼.