STOUPA CUP 2018 - DOBOJOVÁNO

30.07.2018

Máme za sebou další ročník turnaje, úspěšnou benefici, skvělou after party a pro ty, kterým v záplavě informací něco uniklo, přinášíme stručné shrnutí minulých dnů.

Vítězem turnaje se stal TOP TÝM "17", který ve finále porazil výsledkem 6:1 Thunder. Třetí příčku obsadil Bushman. 

Nejlepším střelcem se stal Honza Střecha z TOP TÝMU "17", který zároveň převzal novou cenu Libora Topolánka pro nejproduktivnějšího hráče turnaje.

Výtěžek benefice, který byl předán do rukou ředitelky Auxilia o.p.s. paní Mikulíkové, činil k 28.7.18 celkem 472 262 Kč. Vzhledem k tomu, že transparentní účet zůstává i nadále otevřený a ne všechny finanční prostředky byly v tento den připsány, částka se blíží k půl milionu korun !!! Děkujemeeeee

Vše se obešlo bez vážnějších zranění a proto byla tradiční after party prostorem pro příjemné setkání kamarádů. Rytmus zábavy udával, jako již tradičně, Bolek Vjaclovský. Ukončení bujarého veselí, naplánované vzhledem k dohodnutému nočnímu klidu na druhou hodinu ranní, proběhlo bez jakýchkoliv komplikací, za což Vám také děkujeme.

Věříme, že si každý přišel v tento den na své a těšíme se na další setkání na příštím ročníku, nebo možná i dříve, nechte se překvapit... :-) 

Tým Stoupa Cup