CHCEŠ POMÁHAT S NÁMI?

Oslovila Vás myšlenka pomoci někomu, kdo tuto pomoc uvítá? Věříte, že děláme správnou věc? Pokud se chcete připojit k našemu týmu a vyloudit úsměv na tváři lidem, kteří si jej zaslouží, pak Vám následující informace napoví, jakým způsobem je to s námi možné. Jestliže si stále nebudete jisti, chcete získat více informací, nebo se zeptat na jakoukoliv otázku, pak neváhejte. Kontaktní údaje naleznete zde. Níže naleznete číslo transparentního účtu, na který můžete zasílat Vaše finanční příspěvky.

FINANČNÍ POMOC


Staňte se i Vy součástí výjimečné věci. Přispějte libovolnou finanční částkou na transparentní účet a pomozte tak lidem, kteří v životě prozatím nemají tolik štěstí. Výtěžkem letošní benefice s názvem "ZŮSTAŇ VE HŘE" podpoříme spolek Roska, sdružující pacienty s roztroušenou sklerózou.

Svůj příspěvek můžete zasílat na transparentní účet                           č. 2201425944/2010


Aktuální stav účtu můžete sledovat ZDE

SDÍLEJ


Pomoc neznamená pouze přispívat finančně. Zapojit se můžete i jinak. Sdílejte například naše příspěvky, sledujte aktuální dění a informujte o něm okolí. Doporučte Vašim přátelům náše webové stránky, facebook, instagram nebo twitter. Někdy i jedno kliknutí, nebo jedna věta pomůže dostat naši myšlenku dále. Každoročně se tak můžete stát součástí hesla                           #vsichnispoluzaseznovu