CHCEŠ POMÁHAT S NÁMI?

Oslovila Vás myšlenka pomoci někomu, kdo tuto pomoc uvítá? Věříte, že děláme správnou věc? Pokud se chcete připojit k našemu týmu a vyloudit úsměv na tváři lidem, kteří si jej zaslouží, pak Vám následující informace napoví, jakým způsobem je to s námi možné. Jestliže si stále nebudete jisti, chcete získat více informací, nebo se zeptat na jakoukoliv otázku, pak neváhejte. Kontaktní údaje naleznete zde.


FINANČNÍ POMOC


Staňte se i Vy součástí výjimečné věci. Jednou z možností jak pomoci, je zaslání libovolné částky na transparentní účet. Další variantou je finanční příspěvek v den konání turnaje přímo do kasičky na hřišti a nejatraktivnější formou pomoci je zakoupení sportovního artefaktu v unikátní internetové aukci, která se spustí čtrnáct dní před turnajem.

Svůj příspěvek můžete zasílat na transparentní účet                           č. 2201425944/2010

SDÍLEJ


Pomoc neznamená pouze přispívat finančně. Zapojit se můžete i jinak. Sdílejte například naše příspěvky, sledujte aktuální dění a informujte o něm okolí. Doporučte Vašim přátelům náše webové stránky, facebook, instagram nebo twitter. Někdy i jedno kliknutí, nebo jedna věta pomůže dostat naši myšlenku dále. Každoročně se tak můžete stát součástí hesla                           #vsichnispoluzaseznovu