CHCEŠ POMÁHAT S NÁMI?

Oslovila Vás myšlenka pomoci někomu, kdo tuto pomoc uvítá? Věříte, že děláme správnou věc? Pokud se chcete připojit k našemu týmu a vyloudit úsměv na tváři lidem, kteří si jej zaslouží, pak Vám následující informace napoví, jakým způsobem je to s námi možné. Jestliže si stále nebudete jisti, chcete získat více informací, nebo se zeptat na jakoukoliv otázku, pak neváhejte. Kontaktní údaje naleznete zde. Níže naleznete číslo transparentního účtu, na který můžete zasílat Vaše finanční příspěvky.

FINANČNÍ POMOC


Staňte se i Vy součástí výjimečné věci. Jednou z možností jak pomoci, je zaslání libovolné částky na transparentní účet. Další variantou je finanční příspěvek v den konání turnaje přímo do kasičky na hřišti a nejatraktivnější formou pomoci je zakoupení sportovního artefaktu v unikátní internetové aukci, která se spustí čtrnáct dní před turnajem.

Svůj příspěvek můžete zasílat na transparentní účet                           č. 2201425944/2010

SDÍLEJ


Pomoc neznamená pouze přispívat finančně. Zapojit se můžete i jinak. Sdílejte například naše příspěvky, sledujte aktuální dění a informujte o něm okolí. Doporučte Vašim přátelům náše webové stránky, facebook, instagram nebo twitter. Někdy i jedno kliknutí, nebo jedna věta pomůže dostat naši myšlenku dále. Každoročně se tak můžete stát součástí hesla                           #vsichnispoluzaseznovu

                                            Aktuální stav účtu můžete sledovat ZDE