Tato aukce je součástí benefice #nikdysenevzdavej na podporu dětí z Auxilium ops a celá částka bude připočtena a odejde na transparentní účet. Všechny věci do této aukce darovali samotní sportovci, jejichž věci dražíme. Patří Vám velké díky. Celková částka z aukce, která podpoří dětičky z Auxilium ops je 108 176 Kč !!!

VHK ROBE Vsetín se každoročně aktivně zapojuje do pomoci související s naším turnajem. Parádní video a skvělá pozvánka na sobotu. Děkujeme :-)

Každoroční podpora našeho mediálního partnera týdeníku Jalovec v podobě pozvánkového povídání s hlavním pořadatelem Zdeněk Čablík je na světě.

Díky naší nejlepší patronce, redaktorce Česká televize Petře Staňové, která našemu turnaji dělá tu nejlepší reklamu. Proto nám svoji podporu vyjadřují takové osobnosti, jakou je například sportovní redaktor a hokejový komentátor Robert Záruba. Vážíme si, moc děkujeme✌🏼.

Dne 2.6.2018 jsme uspořádali dětský den, jehož smyslem bylo představit děti, kterým bude naše společná pomoc v rámci benefice "Nikdy se nevzdávej" směřována. Během této akce, se tak mohla široká veřejnost, či případní potenciální dárci seznámit s rodinami a jejich dětmi, kterým mohou zasláním libovolné částky na transparentní účet, pomoci a...

Od této chvíle můžete pomáhat s námi. V průběhu následujících dvou měsíců se pokusíme shromáždit co nejvíce finančních prostředků na dobrou věc. Výtěžek letošní benefice s názvem "NIKDY SE NEVZDÁVEJ" bude směřován na alternativní rehabilitaci pro zhruba 50 dětí s různým druhem postižení, které sdružuje obecně prospěšný spolek - Auxilium.

Jak určitě víte, blíží se vyhlášení Benefiční sbírky 2018 s názvem NIKDY SE NEVZDÁVEJ. A protože se letos bude jednat o děti, které se sdružují ve vsetínském AUXILIU, radi bychom Vás s nim seznámili a skamarádili.
Budete vědět, komu letos pomůžete.