PF 2021

20.12.2020

Vážení drazí přátelé, podporovatelé. I přes dobu nelehkou Vám přejeme klidné svátky vánoční a vše nejlepší v roce 2021. Těšíme se na Vás a velmi si vážíme Vaší podpory.

V sobotu 27. července se na hřišti za průmyslovkou konal 14. ročník hokejbalového turnaje Stoupa Cup. Jeho vítězem se stal již potřetí TOP tým. Sportovní klání se už po čtvrté neslo také v benefičním duchu. Jeho náplní tedy nebyl jen hokejbal, ale i sbírka, jejíž výtěžek letos zamířil do organizace Roska Vsetín.

Výsledky turnaje a přehled...

Je již tradicí, že 14 dní před turnajem startujeme aukci relikvií úspěšných sportovců. Jinak tomu nebude ani letos. Připravujeme sbírku atraktivních věcí, více zatím neprozradíme, ale máte se opravdu na co těšit. Jeden z artefaktů už za nás ale odhalila celostátní média. Děkujeme Kateřině Siniakové za úžasné gesto. Více v článku na sport.cz

Naše patronka Petra Staňová a podporovatel Alexej Zatyko dali hlavy, kamery a slova dohromady a vytvořili pro nás a naši benefici pozvánkové video k letošnímu turnaji. Pohodlně se usaďte, představujeme letošní benefici Zůstaň ve hře.

V Domě kultury se 4. května konal Sportovní ples, který pořádal spolek Stoupa Cup ve spolupráci s hokejovým klubem VHK ROBE Vsetín, Domem kultury Vsetín a za finanční podpory města Vsetína.

Výjimečnou akci připravujeme na sobotu 4. května ve spolupráci s Domem kultury Vsetín a Valašským hokejovým klubem. Bude jí první ročník Sportovního plesu, na němž by se měly mimo jiné prezentovat jednotlivé sportovní kluby působící v našem městě. Prostor tak dostanou nejen hokejbalisté a hokejisté, ale i volejbalistky, nohejbalisté a další.

V aukci dresů z utkání s Rytíři Kladno jste měli možnost zakoupit limitovanou edici dresů. Celý výtěžek z aukce ve výši 134857 Kč půjde na účet nové benefice hokejbalového Stoupa cupu pod názvem #zustanvehre, kterou podpoříme vsetínský spolek Roska a jejich klienty trpící onemocněním roztroušené sklerózy. Jako dárek k přispění na dobrou věc,...