SPORTOVNÍ PLES ODSTARTUJE BENEFICI 2019

03.05.2019

Výjimečnou akci připravujeme na sobotu 4. května ve spolupráci s Domem kultury Vsetín a Valašským hokejovým klubem. Bude jí první ročník Sportovního plesu, na němž by se měly mimo jiné prezentovat jednotlivé sportovní kluby působící v našem městě. Prostor tak dostanou nejen hokejbalisté a hokejisté, ale i volejbalistky, nohejbalisté a další.

Myšlenka uspořádání plesu sportovců vznikla v loňském roce, kdy se uskutečnil ve vsetínském klubu Bunkr "Večírek Stoupa Cup", jehož cílem bylo představení benefice spojené s tradičním hokejbalovým turnajem. Byla to skvělá akce, a proto jsme se rozhodli uspořádat letos ples, na kterém by se sešli nejrůznější sportovci z našeho města. Samozřejmě však nejen oni, ale i jejich fanoušci, zkrátka všichni, kdo se budou chtít dobře pobavit. 

Hlavním bodem programu, jímž provedou Kristína Fusková a Bolek Vjaclovský, bude představení další benefice spojené s hokejbalovým turnajem Stoupa cup, která je letos nazvaná Zůstaň ve hře. Cílem plesu je spojit všechny sportovce, kteří se třeba ještě neznají, a užít si společně s jejich fanoušky příjemný večer. K tomu jistě přispěje i oblíbená kapela Hej či bohatá tombola. Součástí doprovodného programu bude vystoupení tanečníků a tanečnic z All Style Unit či ukázka bojových sportů v podání bojovníků z klubu Miki gym.