PRVNÍ ROČNÍK SPORTOVNÍHO PLESU SE VYDAŘIL

08.05.2019

V Domě kultury se 4. května konal Sportovní ples, který pořádal spolek Stoupa Cup ve spolupráci s hokejovým klubem VHK ROBE Vsetín, Domem kultury Vsetín a za finanční podpory města Vsetína.

První ročník přilákal téměř 500 návštěvníků a oficiálně odstartoval benefiční akci Stoupa Cupu, letos nazvanou "Zůstaň ve hře." Tentokrát jsme se rozhodli pomoci organizaci Roska Vsetín, která sdružuje nemocné roztroušenou sklerózou a jejich rodiny. Výtěžek by jí měl pomoci k získání asistenčních pomůcek a dalších věcí nezbytných k léčbě této nemoci.

Zástupci sdružení Roska Vsetín přímo na pódiu převzali symbolický šek na 134 857 korun, které VHK Vsetín získal internetovou aukcí speciální edice červených hokejových dresů, v nichž vsetínští hokejisté nastoupili letos 19. ledna proti Kladnu, čímž byla benefice symbolicky odstartována. Do benefiční sbírky, která vyvrcholí poslední červencovou sobotu tradičním hokejbalovým turnajem, se může připojit kdokoli jakoukoli částkou jejím zasláním na transparentní účet 2201425944/2010.

Součástí večera, kterým provázeli moderátoři Kristína Fusková a Bolek Vjaclovský, bylo představení vybraných vsetínských sportovních klubů a také vystoupení tanečníků a tanečnic z All Style Unit či ukázka bojových sportů v podání bojovníků z klubu Miki gym. K dobré náladě přispěla bohatá tombola i oblíbená kapela Hej.

Fotogalerii naleznete zde.