CHCEŠ POMÁHAT S NÁMI?

Oslovila Vás myšlenka pomoci někomu, kdo tuto pomoc uvítá? Věříte, že děláme správnou věc? Pokud se chcete připojit k našemu týmu a vyloudit úsměv na tváři lidem, kteří si jej zaslouží, pak Vám následující informace napoví, jakým způsobem je to s námi možné. Jestliže si stále nebudete jisti, chcete získat více informací, nebo se zeptat na jakoukoliv otázku, pak neváhejte. Kontaktní údaje naleznete zde.

FINANČNÍ POMOC


Staňte se i Vy součástí výjimečné věci. Přispějte libovolnou finanční částkou na transparentní účet a pomozte tak lidem, kteří v životě prozatím neměli tolik štěstí. Výtěžek letošní benefice s názvem "NIKDY SE NEVZDÁVEJ" bude směřován na alternativní rehabilitaci pro zhruba 50 dětí s různým druhem postižení, které sdružuje obecně prospěšný spolek - Auxilium.

SDÍLEJ


Pomoc neznamená pouze přispívat finančně. Zapojit se můžete i jinak. Sdílejte například naše příspěvky, sledujte aktuální dění a informujte o něm okolí. Doporučte Vašim přátelům náš web nebo facebook. Někdy i jedno kliknutí, nebo jedna věta pomůže dostat naši myšlenku dále. Každoročně se tak můžete stát součástí hesla                                      #vsichnispoluzaseznovu